Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGiełda kooperacyjna na targach TAVOLA, 14 marca 2016 r., Kortrijk (Belgia)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Turowski | 2016-02-18 10:38:00
targi, giełda, spotkania, kooperacja, belgia

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy z branży spożywczej do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 14 marca 2016 r. przy okazji Targów Spożywczych TAVOLA w Kortrijk w Belgii.

Kortrijk (Belgia)

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy z branży spożywczej do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 14 marca 2016 r. przy okazji Targów Spożywczych TAVOLA w Kortrijk w Belgii.


Targi Tavola stanowią miejsce wymiany kontaktów pomiędzy producentami i nabywcami produktów wysokiej jakości. Profil kupujących to zarówno hipermarkety, supermarkety hurtownie dla hoteli, barów i restauracji, jak również kierownicy małych supermarketów i sklepów. Profil targów obejmuje żywność i napoje oraz maszyny i wyposażenie dla przemysłu spożywczego.

 

Oficjalna strona targów

 

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Udział w giełdzie jest zarówno dla producentów, jak i importerów i dystrybutorów, doskonałą okazją do:

· znalezienia partnera handlowego,

· pozyskania nowych zleceń,

· zareklamowania swojej działalności.

 

W celu rejestracji należy wypełnić formularz rejestracyjny na oficjalnej stronie giełdy.

Na bieżąco aktualizowana lista uczestników znajduje się tutaj.

 

Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny. Zarejestrowani uczestnicy otrzymują bilet wstępu na targi!

Uczestnicy ponoszą koszty przelotu i zakwaterowania we własnym zakresie. W przypadku rezygnacji z udziału w giełdzie i nie poinformowania o tym fakcie organizatorów do dnia 10 marca 2016, uczestnicy zostaną obciążeni kwotą 100 euro.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Rejestracja na giełdę kooperacyjną upływa 6 marca br.! Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa profilem.

 

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej udziela:

Aleksandra Wadowska, PARP

e-mail: aleksandra_wadowska(at)parp.gov.pl