.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu“Aerospace & Defense Meetings Central Europe – Rzeszów” odbędzie się w dniach 9-11 maja 2017 r. w województwie podkarpackim.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Kamil Ochmański | 2017-03-28 11:57:11
kongres, przemysł lotniczy, przemysł obronny

Wydział Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasdy RP w Brukseli poleca Państwa uwadze wydarzenie “Aerospace & Defense Meetings Central Europe – Rzeszów”.

To cykliczne wydarzenie aspiruje do miana największego wydarzenia kongresowego z zakresu przemysłu lotniczego i obronnego w Europie Środkowej.

Zgodnie z koncepcją poprzednich edycji wydarzenie to będzie stanowić platformę matchmakingową dla międzynarodowych klientów i dostawców regionalnych.

W ciągu trzech dni uczestnicy Aerospace & Defence Meetings będą mieli okazję wziąć udział w zaaranżowanych spotkaniach biznesowych 1-to-1, konferencjach i warsztatach dotyczących technologii i produktów.

Wydarzenie to jest doskonałą okazją do zoptymalizowania czasu niezbędnego dla nawiązania kontaktów z nowymi kontrahentami.

 

Decyzja o zorganizowaniu tegorocznej edycji Aerospace & Defence Meetings w województwie podkarpackim, wynika między innymi z faktu, że region ten posiada ponad 100-letnia tradycję w branży lotniczej oraz 80-letnie doświadczenie w produkcji samolotów i szkoleniu personelu lotniczego.

Podkarpackie jest również siedzibą Aviation Valley – światowej sławy klastra lotniczego zrzeszającego ponad 150 przedsiębiorstw związanych z lotnictwem, zatrudniających 25 000 pracowników. Region ten charakteryzuje się dużą koncentracją przemysłu lotniczego, nowoczesnych centrów Research & Development oraz licznych centrów edukacyjnych i szkoleniowych. Co więcej w regionie tym wytwarzane jest 90% polskiej produkcji z zakresu przemysłu lotniczego.

Umiejętność sprostania wymaganiom największych światowych producentów, takich jak: Airbus Group, Boeing, Sikorsky, Pratt&Whitney, Augusta Westland, Safran, Dessault Aviation sprawiła, że Podkarpackie stało się znane wśród producentów komponentów lotniczych i liderów branży.

Udział w tym wydarzeniu jest doskonałą okazją do zaprezentowania potencjału swojej firmy / regionu oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych z wieloma uczestnikami (w załączeniu wstępna lista).

 

Oprócz seminariów i spotkań B2B, planowana jest również wystawa samolotów i pokazy lotnicze 9 maja 2017 roku około 17.00 (CET).

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej wydarzenia: http://poland.bciaerospace.com.

 
Pliki do pobrania

ADM-CE-Rzeszow2017 - lista uczestników
pdf | 39.69 KB
Pobierz