Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBusiness Day w Brukseli!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Redakcja MPiT | 2017-10-11 10:25:28
bussines day, współpraca ekonomiczna

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Brukseli uprzejmie informuje polskich przedsiębiorców i osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy ekonomicznej w regionie metropolitarnym w Królestwie Belgii o możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu organizowanym przez agencję rządową Brussels Invest & Export, w dniu 28 czerwca 2017 roku. Zgłoszenia należy dokonać na poniższej stronie:

http://www.flexmail.eu/f-c14ae0b462d2399e

 

Brussels Invest & Export jest jednym z najważniejszych podmiotów w Belgii, z którymi WPHI współpracuje. Ze względu na swoje doświadczenie agencja posiada liczne kontakty biznesowe. Brussels Invest & Export m.in. oferuje wsparcie przez 3 miesiące wolne od opłaty, powierzchnie biurowe, dostęp do bezpłatnego internetu i e-biblioteki „Invest in Brussels” oraz powierzchnie konferencyjne. Dodatkowo, wsparcie odnosi się do dostępu do biznesowej bazy danych, usług doradczych, kontaktów B2B, organizacji wydarzeń promocyjnych, wolnych od opłat porad w zakresie otwarcia oddziału lub filii i relacji z podmiotami rządowymi.