Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  AC Spółka Akcyjna

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Turowski | 2015-10-29 10:40:03
  systemy lpg/cng, systemy samochodowe

  AC SA jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG.

  AC S.A.

  AC SA jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG. Na rynku motoryzacyjnym AC SA działa blisko 30 lat, zatrudnia ponad 500 osób i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w Polsce.

  Oferta produktowa AC SA dociera do ponad 40 krajów na całym świecie. AC SA oferuje ponad 200 produktów do instalacji autogaz, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG/CNG. Sztandarowym elementem oferty handlowej spółki jest seria produktów pod marką STAG, prawdopodobnie najbardziej rozpoznawana i najchętniej kupowana marka podzespołów elektronicznych do autogazu na rynku. Wiele rozwiązań zastosowanych w ofercie tej marki było i jest pionierskimi na rynku na skalę światową. Jako jedna z pierwszych na świecie firm rozpoczęła sprzedaż na masową skalę instalacji LPG do aut z silnikami diesla.

  Niekwestionowana pozycja lidera ekologicznych rozwiązań w dziedzinie alternatywnych systemów zasilania pojazdów mechanicznych, to efekt naturalnej synergii wieloletniego doświadczenia firmy i specjalistycznej wiedzy jej pracowników. Firma posiada własne Centrum Badawczo – Rozwojowe AC SA, gdzie obok prac nad prototypami nowych wyrobów, realizowane są projekty usprawniające procesy produkcyjne Spółki jak i jakość istniejących już wyrobów.

  AC S.A.

  ul. 42 Pułku Piechoty 50,

  15-181 Białystok, Poland

  tel. +48 85 743 81 00

  fax +48 85 653 93 83

  e-mail: info@ac.com.pl

   

  www.ac.com.pl, www.stag.pl


  Wybrane
  oferty polskich przedsiębiorstw

  Tłumaczenia medyczne

  Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
  Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

  Tworzenie treści na stronę internetową - Pomoc w zdobyciu pracownika

  Witam, zajmujemy się tworzenie treści na strony zajmujące się pomocą w pozyskaniu pracownika z ...
  Polska - Sokola 2020-11-27 Dodał: Łukasz Tomaszczyk IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

  Matula Kancelaria Prawna

  Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek, osób prowadzących działalność gospodarczą i osób fiz...
  Polska - Wrocław 2016-04-22 Dodał: Adrian Matula Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

  Zobacz więcej ofert