Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



  Meat Market 2016

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Turowski | 2016-01-25 13:10:35
  meat market, konferencja handlowa

  Meat Market 2016 to konferencja poświęcona zagadnieniom handlu mięsem i wyrobami mięsnymi skierowana do osób profesjonalnie zajmujących się zakupem i sprzedażą, której towarzyszą spotkania z kupcami z sieci handlowych. Najbliższa edycja będzie drugą organizowaną dla branży mięsnej i odbędzie się 22 kwietnia 2016 roku w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

  Meat Market 2016 to konferencja poświęcona zagadnieniom handlu mięsem i wyrobami mięsnymi skierowana do osób profesjonalnie zajmujących się zakupem i sprzedażą,której towarzyszą spotkania z kupcami z sieci handlowych. Najbliższa edycja będzie drugą organizowaną dla branży mięsnej i odbędzie się 22 kwietnia 2016 roku w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.


  Meat Market to bezpośrednie spotkania biznesowe na stoiskach sieci handlowych. Wśród uczestników Meat Market 2015 byli obecni kupcy mięsa i przetworów mięsnych z sieci handlowych: Auchan, Biedronka, Marcpol, Polomarket, Dino market, Chata Polska, Stokrotka, Słoneczko, Zielony Market, Prim, Topaz. Meat Market to niepowtarzalna okazja do poznania się, przedstawienia oferty i omówienia warunków współpracy.


  Meat Market to jedyna tego typu impreza w Polsce skupiająca największe sieci
  handlowe, hurtownie, eksporterów, importerów z Polski i zagranicy w jednym miejscu. Dla uczestników to przede wszystkim możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

   

  Meat Market to także wykłady ekspertów branży mięsnej, które są tłumaczone na język angielski. W trakcie wykładów omawiane są najważniejsze zagadnienia branży mięsnej: analizy sytuacji rynkowej w Polsce i Europie, prognozy nadchodzących zmian i sytuacji cenowej w nadchodzącym sezonie.
  Konferencja Meat Market jest szeroko promowana przez polskie i zagraniczne mediabranżowe oraz instytucje.

   

  Wszelkie informacje odnośnie wydarzenia dostępne są na stronie www.meatmarket.pl





  Pliki do pobrania

  Press ReleasePLMeatMarket2016
  pdf | 162,71 KB
  Pobierz